در ابتدا این مصیبت سنگین رو خدمت تمام بازماندگان این حادثه و مقام معظم رهبری تسلیت می گویم و برای بازماندگان طلب اجر و صبر می کنم .
و اما بعد….
ما از اینکه از نظام در این چند روز دفاع کردیم و منبع اخبار و اطلاعتمان را امثال بی بی سی و آمد نیوز قرار ندادیم به هیچ وجه نادم و پشیمان نیستیم.
ما گفتیم اینکه هواپیمایی در تهران بلند شود و توسط موشکی در کرمانشاه هدف قرار گیرد ، عقلا پذیرفتنی نیست.
ما گفتیم حمله موشکی ساعت 1.20 دقیقه با سقوط هواپیما در ساعت 6.15 صبح با هم قابل جمع نیست.
ما به حرف قرآن عمل کردیم و در برابر شایعه بدون فکت محکم ایستادیم چون فرمود:
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِن جَاءَكُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَيَّنُوا
ﺍﻱ ﻛﺴﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺍﻳﻤﺎﻥ ﺁﻭﺭﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﮔﺮ ﻓﺎﺳﻘﻲ ﺑﺮﺍﻱ ﺷﻤﺎ ﺧﺒﺮﻱ ﻣﻬﻢّ ﺁﻭﺭﺩ، ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻯ ﺁﻥ ﺑﺮﺭﺳﻰ ﻛﻨﻴﺪ، (ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺯ ﺭﻭﻱ ﺷﺘﺎﺏ ﺯﺩﮔﻲ ﺗﺼﻤﻴﻤﻰ ﺑﮕﻴﺮﻳﺪ).
.
حالا که از قضا خبر فاسقین درست از آب درآمده، خاضعانه می پذیریم اما نه ذره ای از دفاع دیروزمان پشیمانیم و نه ذره ای از اعتمادمان به نظام می کاهیم.
اما از اینکه امروز یک مرد را در برابر دوربین ها دیدیم که برای خطای یک جزء از کل مجموعه اش آرزوی مرگ کرد و شجاعانه مسوولیت خطای زیر دستش را به گردن گرفت بیش از پیش به نظامی که آبرویمان را برایش به میان آوردیم می بالیم.
و خطاب به آن کسانیکه امروز چون مگس بر زخم نشسته اند می گویم ما خوب می دانیم اشکتان در مصیبت قربانیان این حادثه اشک تمساحی بیش نیست و همچون رأی دیروزتان از سر لج با زنده ماندگانی چون ماست.
.
و یادمان نرفته تا دیروز آرزوی عذرخواهی یک مقام مسؤول در برابر خطایش برایتان به رؤیا تبدیل شده و دائم از فلان مدیر ژاپنی و…فکت می آوردید که سر بهمان قضیه عذرخواهی کرده است.
انگار ما لیاقت همان مدیران گردن کلفت لیبرال را داریم که در برابر خطاهای فاحششان که جان و مال مردم را میبلعد ؛ زبانشان دراز است. .
در نهایت چند سؤال:
چه کسی اطلاعات غلط به اپراتور داده که موشک کروز شلیک شده؟
چرا علی رغم درخواست سپاه پروازها لغو نشده؟
چرا در امکان برقرار ارتباط اپراتور با مرکز اختلال به وجود آمده؟

تامل :
و در آخر به این فکر کنیم که اپراتور تنها ده ثانیه زمان برای تصمیم گیری داشته، بی انصاف نباشیم

موضوعات: انقلاب, آمریکا, افکار عمومی, اسلام, بصیرت
[یکشنبه 1398-10-22] [ 12:50:00 ب.ظ ]